Pealeht » Teele Reiljan

Minust

TEELE REILJAN

Kliiniline psühholoog, pereterapeut ja koolitaja

 

Olen sündinud ja kasvanud Tartus. Lõpetasin 2001. aastal Tartu Miina Härma Gümnaasiumi. Kõrghariduse omandasin Tallinna Ülikoolis, kus läbisin psühholoogia eriala bakalaureuse ja magistritaseme õppe. Psühholoogina töötan alates 2011. aastast. Olen läbinud kognitiiv-käitumusliku teraapia algkursuse, perekonnapsühhoteraapia II astme väljaõppe ja osalen regulaarselt pereteraapia supervisioonides. Alates 2014. aastast oman kliinilise  psühholoogi kutset ja EuroPsy kliinilise psühholoogi kvalifikatsiooni. Töötan nii individuaalklientide kui ka perede ja paaridega. 

Oma töös lähtun kliinilise psühholoogi teadmistest, kuid vaatlen iga kliendi ja pere puhul ka oma pereterapeudi väljaõppest lähtuvalt tervet peresüsteemi ning selle mõju inimese käesolevale toimetulekule. 

Olen aastate jooksul läbinud erinevaid täiendkoolitusi pereteraapia, paariteraapia, individuaalteraapia, kriisi- ja leinanõustamise jt. valdkondades. Samuti oman õigust läbi viia isiksuseuuringut (SNAP-2).  

 

Koolitusi olen peamiselt läbi viinud ärevuse- ja meeleoluhäiretega seoses - nii spetsalistidele mõeldud koolitusi kui ka pere- ja lasteteemalisi koolitusi laiemale sihtgrupile. Koolitajana olen harjunud erinevate auditooriumitega, nii suurte kui väikeste gruppidega. 

 

Artikleid:

https://www.minudoc.ee/et/blog/psuhholoog-eestlased-poorduvad-vastuvotule-nii-kroonilise-valu-kui-suhteprobleemidega

https://lood.delfi.ee/perejakodu/uudised/emaks-olemise-varjundid?id=75208009

https://buduaar.tv3.ee/Beebi/Article/article/kuidas-stress-enda-kasuks-poorata

https://sobranna.elu24.ee/6838091/psuhholoog-vastab-kuhu-kaob-paarisuhtest-lahedus-ning-kes-on-suhtes-rahetorm-kes-aga-kilpkonn

 

Kuulamiseks:

https://vikerraadio.err.ee/1032703/peresaade-arevad-lapsed-ja-nende-murelikud-vanemad

 

Koostöös Tarkvanem portaaliga vastan pere- ja lastega seotud kirjadele.

https://tarkvanem.ee/kusi-nou/