Teele Reiljan

TEELE REILJAN

Kliiniline psühholoog, pereterapeut ja koolitaja

 

Sündisin ja kasvasin Tartus. Kõrghariduse omandasin Tallinna Ülikoolis, kus läbisin psühholoogia eriala bakalaureuse ja magistritaseme õppe. Psühholoogina töötan alates 2011. aastast. Läbisin Põlva Haiglas kliinilise psühholoogi kutseaasta ning oman alates 2014. aastast kliinilise psühholoogi kutset.  

  Olen läbinud kognitiiv-käitumusliku teraapia algkursuse ja perekonnapsühhoteraapia II ja III astme väljaõppe. 

 

 Töötan individuaalklientide, perede ja paaridega. Lähtun oma töös kliinilise psühholoogi teadmistest, kuid vaatlen iga kliendi ja pere puhul ka oma pereterapeudi väljaõppest lähtuvalt tervet peresüsteemi ning selle mõju inimese käesolevale toimetulekule.
 Olen aastate jooksul läbinud erinevaid täiendkoolitusi pereteraapia, paariteraapia, individuaalteraapia, skeemiteraapia, traumateraapia, kriisi- ja leinanõustamise valdkondades. Oman õigust läbi viia isiksuseuuringut (SNAP-2).  

 

 Koolitusi olen peamiselt läbi viinud laste ja täiskasvanute ärevuse- ja meeleoluhäiretega seoses nii spetsialistidele kui ka laiemale sihtgrupile.

 

Artikleid:

https://naine.ohtuleht.ee/1077627/armastus-ja-saladused-kas-raakida-kallimale-oma-minevikust-voi-mitte

https://ypsilon.postimees.ee/7360670/psuhholoog-kirjutab-kui-olukord-enam-iseenesest-ei-taastu

https://www.minudoc.ee/et/blog/psuhholoog-eestlased-poorduvad-vastuvotule-nii-kroonilise-valu-kui-suhteprobleemidega

https://lood.delfi.ee/perejakodu/uudised/emaks-olemise-varjundid?id=75208009

https://buduaar.tv3.ee/Beebi/Article/article/kuidas-stress-enda-kasuks-poorata

https://sobranna.elu24.ee/6838091/psuhholoog-vastab-kuhu-kaob-paarisuhtest-lahedus-ning-kes-on-suhtes-rahetorm-kes-aga-kilpkonn

https://perejakodu.delfi.ee/artikkel/91594645/kahe-ema-avameelsed-lood-tunnen-end-koguaeg-suudi-nii-mehe-laste-kui-uhiskonna-ees-et-ei-suuda-vastata-korgetele-ootustele?

https://annestiil.delfi.ee/artikkel/86946343/kallim-pettis-sind-psuhholoogid-selgitavad-mis-toimub-petja-peas-ja-kas-niidi-otsas-rippuvat-usaldust-on-voimalik-paasta

 

 

Kuulamiseks:

https://vikerraadio.err.ee/1032703/peresaade-arevad-lapsed-ja-nende-